Mr. Snoopy
Про нас
Привіт тобі й твому чотирилапому другу! Ласкаво просимо на сайт "Mr. Snoopy". Перш за все тут панує щира любов до собак та турбота про них.

Наша команда – молода і креативна. Ми хочемо, щоб прогулянки хвостатих були комфортними та яскравими. Саме тому створюємо практичні аксесуари з творчим підходом і турботою про собак. У роботі використовуємо тільки перевірені та надійні матеріали і міцну фурнітуру. Велику увагу також приділяємо дизайну наших виробів – створюємо актуальні і трендові малюнки, які будуть ефектно виглядати на собаці та вирізнятимуть її серед інших.

Ми докладаємо чимало зусиль і старань, щоб Mr. Snoopy був впізнаваним та успішним брендом і територією крутої амуніції, яка забезпечить щасливе життя чотирилапих. Тут є все для їхніх безпечних і насичених прогулянок. З нашими нашийниками і повідцями можна з упевненістю відправлятися підкорювати нові вершини і ні на миті не сумніватися у їхній міцності та якості.
Команда Mr. Snoopy працює задля того, щоб нашийники і шлеї, над якими ми так старанно й наполегливо трудилися, були справжньою окрасою на шиї і тілі хвостатого. Mr. Snoopy забезпечить твоїй собаці не тільки зручність та комфорт, а й стильний і крутий вигляд! Тож запрошуємо тебе до перегляду нашої продукції - обирай все, що буде до вподоби! І не забудь при цьому врахувати особливості та вподобання свого улюбленця:)
Співпраця
Запрошуємо до співпраці:
– Онлайн- та офлайн-магазини
– Ветклініки та ветаптеки
– Готелі та школи для собак
– Грумінг салони
– Розплідники собак

Mr. Snoopy відкритий до кооперації. Для партнерів пропонуємо взаємовигідні умови співпраці, усі необхідні фотографії та описи товарів. Якщо ви бажаєте стати нашим партнером або у вас є пропозиції, які б могли нас зацікавити, будь ласка, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:
– Надішліть лист на нашу електронну адресу: mrsnoopythedog00@gmail.com
– Зателефонуйте за номером телефону: +380 (67) 678 80 02
Доставка і оплата
Доставка
Доставку наших виробів здійснюємо по всій території України. Замовлення доставляються за допомогою компанії "Нова пошта". Відправляємо замовлення до 3 робочих днів після оплати. Вартість та терміни доставки згідно з тарифами компанії-перевізника.

Оплата
Замовлений товар на сайті Mr. Snoopy можна оплатити такими способами:
- Післяплата у відділенні новоі пошти
- Оплата накладеним платежем здійснюється при отриманні товару на відділенні Нової Пошти. Додатково оплачуються послуги перевізника за тарифами Нової Пошти.
При відправці товару накладеним платежем обов'язкова передплата 100 грн на карту Приватбанку або Монобанку
- Передплата товару. Після оформлення замовлення оплатіть, будь ласка через платіжну систему Liq Pay з допомогою карти або ж Приват 24

ВАЖЛИВО:
Оплату потрібно здійснити не пізніше, ніж через 24 години після оформлення замовлення та вказати в коментарі до платежу прізвище, на яке було оформлене замовлення.
Обмін та повернення
Якщо Ви бажаєте повернути або обміняти придбаний товар, будь ласка, зв'яжіться з нами через соцмережі або ж за контактним номером телефону. Щоб не виникало такої необхідності, перед оформленням покупки ретельно ознайомтесь з інформацією, вказаною на сайті. Якщо у Вас виникають додаткові запитання, чекаємо ваших дзвінків та повідомлень. Покупець може повернути придбаний товар протягом 14 днів з моменту покупки за умови, що товар не був у використанні та невтрачений його товарний вигляд. При цьому вартість доставки товару продавцю оплачує покупець. Кошти повертаються на карту покупця після того, як продавець отримав та оглянув товар.

Покупець може обміняти товар:
Якщо не підійшов розмір (з вини продавця) – товар обмінюється безплатно, вартість доставки в обидві сторони сплачує продавець. Можлива доплата або повернення коштів при зміні суми замовлення;

Якщо не підійшов розмір (з вини покупця) – покупець сплачує вартість доставки в обидві сторони та 50 грн – вартість додаткової роботи. Можлива доплата або повернення коштів при зміні суми замовлення.

Договір публічної оферти
Договір публічної оферти
Загальні положення
1.1. Дана оферта, є офіційною пропозицією від сайту mrsnoopy.com далі по тексту - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через сайт далі по тексту - «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на сайті Продавця https://mrsnoopy.com/ (далі -«сайт»).
1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на сайті Продавця.
Поняття і визначення
2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:
* «Товар» - ксесуари та одяг для тварин, комплектуючі та супровідні предмети;
* «Сайт» - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.
* «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на сайті.
* «Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
* «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку страв, товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.
Предмет договору
3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.
Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів на сайті, в тому числі:
- добровільний вибір Покупцем товарів на сайті;
- самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті;
- оплата Покупцем замовлення, оформленого на сайті;
- обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.
Порядок оформлення замовлення
4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на сайті і наявний.
4.2. Кожна позиція може бути представлена в замовленні в будь-якій кількості.
4.3. При відсутності товару у закладі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).
4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.
Умови оплати
5.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару (замовлення) за готівковий розрахунок в гривнях або безготівково на сайті через систему LiqPay
5.2. При не надходження коштів сайт залишає за собою право анулювати замовлення.
Умови доставки замовлення
6.1. Доставка товарів, придбаних на сайті, здійснюється кур'єром за адресою вказаною в замовленні на сайті.
6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.
Права та обов'язки сторін:
7.1. Продавець має право:
- в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.
7.2. Покупець зобов'язаний:
- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.
7.3. Покупець має право:
- оформити замовлення на сайті;
- оформити електронний договір;
- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.
Відповідальність сторін
8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.
8.2. Продавець не несе відповідальності за:
- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
- за незначне невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;
- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;
- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;
- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;
8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.
8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.
8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.
Інші умови
9.1. Сайт залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті;
9.2. Сайт створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.
9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».
9.4. Оплата Покупцем оформленого на Сайті замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)
9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»
9.6. Використання ресурсу Сайту для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.
9.7. Інформація, яку надає Покупцем є конфіденційною. Сайт використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.
Порядок повернення товару належної якості
10.1. Повернення товару на Сайті проводиться згідно чинного законодавства України.
10.2. Повернення товару на Сайті проводиться за рахунок Покупця.
10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Сайту пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.
Термін дії договору
11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".
11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів
11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.
Фурнітура для шлей (опис)
Classic - застібка-фастекс і регулятор довжини з поліацеталя чорного кольору, напівкільце з нержавіючої сталі срібного кольору
Silver - застібка-фастекс і регулятор довжини з поліацеталя, напівкільце з нержавіючої сталі з металу срібного кольору
Total Black - застібка-фастекс і регулятор довжини з поліацеталя чорного кольору, напівкільце і кільця з нержавіючої сталі чорного кольору
Фурнітура для повідків (опис)
Silver - металевий карабін срібного кольору
Rose Gold - металевий карабін в кольорі рожеве золото
Total Black - металевий карабін чорного кольору
Made on
Tilda