Обмін та повернення

Якщо Ви бажаєте повернути або обміняти придбаний товар, будь ласка зв’яжіться з нами через соцмережі або ж за контактним номером телефону. Щоб не виникало такої необхідності, перед оформленням покупки ретельно ознайомтесь з інформацією вказаною на сайті. Якщо у Вас виникають додаткові запитання, чекаємо ваших дзвінків та повідомлень. Покупець може повернути придбаний товар протягом 14 днів з моменту покупки. При умові, що товар не був в використанні та не втрачений товарний вигляд. При цьому вартість доставки товару продавцю оплачує покупець. Кошти повертаються на карту покупця після того як продавець отримав та оглянув товар.

Покупець може обміняти товар:

Якщо не підійшов розмір (з вини продавця) – товар обмінюється безплатно, вартість доставки в обидві сторони сплачує продавець. Можлива доплата або повернення коштів при зміні суми замовлення;

Якщо не підійшов розмір (з вини покупця) – покупець сплачує вартість доставки в обидві сторони та 50 грн вартість додаткової роботи. Можлива доплата або повернення коштів при зміні суми замовлення.

Корзина (0)
shopping_cart Ваша корзина пуста